Dlaczego nasza pomoc drogowa 24h?

Pomoc drogowa – 24h

Pomoc drogowa 24h działa nie tylko w dni robocze, ale również niedziele i święta. Możesz dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Natychmiastowa reakcja

Gwarantujemy natychmiastową reakcję na Twoje zgłoszenie. Szanujemy czas naszych Klientów.

Zaufaj nam!

Posiadamy profesjonalne narzędzia i pojazdy oraz świetnych fachowców.

Przystępne ceny pomocy drogowej 24h

Oferujemy atrakcyjne ceny bo dzięki temu w razie potrzeby zadzwonisz do nas ponownie.

Zapewniamy parking strzeżony

Posiadamy duży plac na którym jest możliwość pozostawienia przewożonego samochodu.

Usługi pomoc drogowa 24h

Zawsze możesz zwrócić się do nas z każdym problemem napotkanym na drodze.
  • Całodobowa pomoc drogowa 24h
  • Holowanie pojazdów osobowych i dostawczych
  • Holowanie auta z zagranicy
  • Holowanie sprzętu specjalistycznego i innych pojazdów
  • Holowanie po kolizji
  • Dowóz paliwa
  • Transport pojazdów na terenie całego kraju i zagranicy
  • Transport karoserii i innych konstrukcji
  • Uruchomienie samochodu z rozładowanym akumulatorem.
  • Zmiana uszkodzonej opony.

Cennik holowania i pomocy na drodze

Usługi z zakresu pomocy drogowej należą do tych, które uniemożliwiają stworzenie sztywnego cennika będącego takim samym dla wszystkich zleceń, jakie przychodzi nam wykonać. Oferujemy najwyższą jakość usług, która potwierdzona jest liczbą zadowolonych klientów zarówno ze współpracy z nami, jak również z konkurencyjnych cen. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i dlatego cenę za wykonaną usługę zawsze ustalamy w oparciu o specyfikę pomocy, rodzaj transportu i długość współpracy.

Holowanie pojazdów

Brak paliwa lub stłuczka ? Takie rzeczy mogą przydarzyć się każdemu. Najważniejsza w tego typu sytuacjach jest szybka reakcja mająca na celu przywrócenie samochodu do pełnej sprawności. Laweta oraz holowanie samochodu pozwalają szybko dostarczyć go w miejsce, gdzie zostanie doprowadzony do stanu używalności. Należy pamiętać, że holowanie samochodu nie należy do prostych czynności. A wykonywane na własną rękę, bez przygotowania może doprowadzić do kolejnej i stłuczki. Dlatego tego rodzaju zadanie najlepiej zostawić nam, ponieważ zajmiemy się tym w sposób profesjonalny.

Transport samochodów

Zdarzają się sytuacje, w których niezbędne jest szybkie i skuteczne przetransportowanie pojazdu z miejsca na miejsce. Wypadek, awaria, lub po prostu zakup nowego samochodu często wiążą się z koniecznością jego szybkiego przewiezienia w miejsce docelowe. W przypadku tego typu usług liczy się przede wszystkim szybkość i solidność, a zagwarantować je może jedynie doświadczenie. Nasza działalność nie ogranicza się do pojedynczego miasta ani nawet województwa – przewozimy pojazdy na terenie całej Europy.

Transport karoserii i innych konstrukcji

Często istnieje potrzeba przewiezienia przedmiotów o dużych rozmiarach. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w takich sytuacjach oferując transport karoserii samochodowej, różnego rodzaju konstrukcji gabarytowych, reklam. W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o telefon lub wypełnienie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Nasza pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę! 530 373 300 / +42 686 33 33

Formularz kontaktowy: