Auto kosmetyka / Auto Detailing

Usługi:

  • pranie tapicerki tekstylnej
  • pranie podsufitki
  • renowacja plastików i elementów z tworzyw sztucznych
  • kompleksowe czyszczenie wnętrza
  • przygotowanie pojazdu do sprzedaży
  • woskowanie/zabezpieczenie lakieru
  • renowacja, korekta lakieru
  • renowacja lamp i reflektorów
  • czyszczenie felg i zabezpieczenie felg
  • nabijanie klimatyzacji

Pranie tapicerki tekstylnej

Tapicerka samochodowa jest ciągle narażona na różnego rodzaju zabrudzenia. Takie zanieczyszczenia jak plamy od żywność i napoi, sól drogowa, piasek, błoto, kurz czy pot sprawiają, że utrzymanie wnętrza samochodu w czystości staje się prawdziwym wyzwaniem. Im dłużej zanieczyszczenia będą się gromadzić , tym trudniej będzie je usunąć. Dlatego oferujemy Państwu profesjonalne pranie tapicerki w bardzo dogodnych cenach.

Pranie podsufitki

Podsufitka samochodowa jest ciągle narażona na różnego rodzaju zabrudzenia. Po latach użytkowanie nie jesteś wstanie samemu jej wyczyścić lub boisz się, aby czasem jej nie uszkodzić. Oferujemy Państwu profesjonalne pranie podsufitki samochodowej w bardzo preferencyjnych cenach.

Renowacja plastików i elementów z tworzyw sztucznych

Masz dość patrzenie na wyblakłe plastiki, które psują wygląd Twojego samochodu? Przez lata plastiki pod wpływem promieni UV płowieją i tracą ciemną barwę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowatorską usługę renowacji plastików i elementów z tworzyw sztucznych. My możemy sprawić, że stare będą wyglądać jak nowe.

Kompleksowe czyszczenie wnętrza

Nie lubisz podróżować w brudnym samochodzie ? Chcesz, aby czas spędzony w aucie był miły bez przykrych zapachów i brzydkich plam? Wiadomo, że wnętrze pojazdu jest najbardziej reprezentatywną częścią twojego samochodu. Chcesz się w nim czuć komfortowo w czasie podróży, lecz nie masz dużego wpływu na to jak szybko zanieczyszcza się zarówno kanapa i fotele, jak również podsufitka oraz deska rozdzielcza. Wszystkie te elementy jesteśmy w stanie oczyścić również z trudno dostępnych miejsc. Już teraz możesz cieszyć się z pięknego wyglądu swojego samochodu.

Renowacja / korekta lakieru

Twój samochód ma wiele zarysowań, zmatowienia czy delikatne rysy ? Już nie jesteś zadowolony z wyglądu samochodu? Nasza propozycja to korekta lakieru. Dzięki temu zabiegowi lakier odzyska fabryczny wygląd, gładkość, głębie koloru i przejrzystość. UWAGA! Po renowacji zalecane jest zabezpieczenie powierzchni lakierniczej. Usługa jest skierowana głównie dla aut z lakierem w dobrej kondycji.

Przygotowanie pojazdu do sprzedaży

Sytuacja na rynku samochodów zmusza sprzedających do oferowania czegoś więcej niż tylko dobrego stanu technicznego. Warto zauważyć, że wartość auta w dużym stopniu decyduje jego stan wizualny. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy usługę która ma za zadanie jak najlepiej przygotować samochód do sprzedaży. Dzięki naszej ofercie nie tylko szybciej znają Państwo kupca, ale również niejednokrotnie spowoduje wzrost wartości auta.

Woskowanie/zabezpieczenie lakieru

Przez lata użytkowania Twój samochód stracił blask, a może masz dosyć częstego mycia ? Jeśli tak, to nasza usługa jest właśnie dla Ciebie ! Woskowanie ma na celu poprawę wyglądu lakieru przez zwiększenie jego połysku, głębi koloru i zwiększenie śliskości, co ułatwia mycie samochodu oraz zmniejsza przyleganie brudu. Wosk stanowi warstwę ochronną przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz negatywnym wpływem pozostałościach po ptasich odchodach czy rozbitych owadach.

Renowacja lamp i reflektorów

Dużym problemem, który dotyka praktycznie każdy samochód z kloszami reflektorów z tworzyw sztucznych jest ich matowienie. Z upływem czasu i kilometrów reflektory matowieją coraz bardziej i nie wiesz jak sobie z tym poradzić. Starasz się wycierać reflektory i lampy z kurzu, błota czy soli ścierką czy ręcznikiem papierowym, lecz takie postępowanie nie jest skuteczne wręcz przeciwnie powstają zarysowania na skutek nieprawidłowego mycia przez co skracasz żywotność reflektorów. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie usługę renowacji reflektorów, dzięki której twoje lampy będą wyglądać jak nowe.

Czyszczenie i zabezpieczenie felg

Niejednokrotnie felgi samochodów przybierają kolor ciemny i pożółkły. Najgorsze są zakamarki, miejsca gdzie trudno jest dotrzeć myjąc koła gąbką. Dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw oferując czyszczenie i zabezpieczenie felg. Zabezpieczona odpowiednio felga jest mniej podatna na utrzymywanie brudu, dłużej zachowuje czystość i blask. Od dziś nie musisz się martwić o wygląd felg.

Cennik Auto Detailing

USŁUGACENA
Pranie tapicerki tekstylnejOd 100zł
Pranie podsufitkiOd 50zł
Renowacja plastików i elementów z tworzywa sztucznegoOd 40zł
Kompleksowe czyszczenie wnętrzaOd 150zł
Przygotowanie pojazdu do sprzedażyOd 190zł
Woskowanie/zabezpieczenie lakieruOd 150zł
Renowacja / korekta lakieruOd 500zł
Renowacja lamp i reflektorówOd 40 zł/szt
Czyszczenie i zabezpieczenie felgOd 10 zł/szt.
 

Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Każdy pojazd traktowany jest indywidualnie. Serdecznie zapraszamy na darmową wycenę w studio Auto Detailing.

Masz pytania? Zadzwoń 530 373 300 / +42 686 33 33

lub